X
Eshop VelkéPoháry.cz využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Jasper Roberts - Blog

Zavolejte nám - VelkéPoháry.cz

platba kartou100% produktů skladem - VelkéPoháry.cz

přeprava gls

 

 

Slevy

Slevy - VelkéPoháry.cz

 

Pro zákazníky eshopu VelkéPoháry.cz je připraveno mnoho způsobů jak získat naše produkty za výhodnější ceny a zde Vám nabízíme jejich kompletní přehled:

 

 

 

Dlouhodobé nebo trvalé slevy

  • Stálá sleva pro Registrované zákazníky

Pro všechny registrované uživatele eshopu je připravena automatická trvalá sleva 2% na veškeré nabízené produkty. Při přihlášení do systému dojde automaticky ke změně cen u zobrazovaných produktů. Tato sleva lze kombinovat se získanými vouchery nebo akcemi v rámci newsletteru nebo profilu na sociálních sítích

  • VIP zákazník

Zákazník, který v rámci jednoho kalendářního roku nakoupí produkty v hodnotě minimálně 20 000 Kč, bude v rámci našeho systému přesunut ze sekce Registrovaných zákazníků do sekce VIP zákazníků. Ve VIP sekci uživatel obdrží automatickou slevu 18% na veškeré nabízené produkty na současný a celý následujcí kalendářník rok.

  Př: Zákazník překročí hodnotu v únoru 2016 - sleva je platná od února do konce roku 2016 + na celý rok 2017

  Př: Zákazník překročí hodnotu v listopadu 2016 - sleva je platná od listopadu do konce roku 2016 + na celý rok 2017

Podmínky využití statusu VIP zákazníka

  • Slevu 18% nelze navyšovat žádným dodatečným voucherem
  • Slevu 18% zákazník ihned získá po překročení hodnoty nákupů přes 20 000 Kč
  • Hodnota nákupů se sčítá vždy od 1.ledna do 31.prosince
  • Pro udržení statusu VIP klienta pro další rok je nutné v současném kalendářním roce provést nákupy min. 20 000 Kč

 

Jednorázové vouchery

Hesla ze slevových voucherů se vždy vkládají v 3. části objednávky "Kontrola a úpravy objednávky". Kliknutím na text "Mám slevový voucher" se otevře okénko, kam se vloží získaný kód slevového voucheru.

Veškeré vouchery se nedají kombinovat navzájem s 18% slevou VIP zákazníka. Kombinovat vouchery lze pouze s 2% slevou pro registrované uživatele.

  • Sleva 5% na následující nákup

Při nákupu v hodnotě přesahující 1500 Kč zákazník obdrží 5% slevový voucher na další nákup s datumem platnosti 12 měsíců ode dne nákupu. Zákazník voucher obdrží na email a také ve fyzické podobě na kartě přibalené u objednávky. Na voucher bude uvedeno heslo pro jednorázové použití.

  • Sleva 10% na následující nákup

Při nákupu v hodnotě přesahující 3000 Kč zákazník obdrží 10% slevový voucher na další nákup s datumem platnosti 12 měsíců ode dne nákupu. Zákazník voucher obdrží na email a také ve fyzické podobě na kartě přibalené u objednávky. Na voucher bude uvedeno heslo pro jednorázové použití.

  • Slevové akce na Facebooku a v rámci newsletteru

Na naší Facebookové stránce VelkéPoháry.cz a při zasílání newsletteru budeme pravidelně zákazníky informovat o zajímavostech, novinkách či slevových akcích. Některé akce budou hromadně šířeny všemi kanály a některé akční nabídky budou nabídnuty jen v rámci jednoho typu kanálu, např. jen pro fanoušky naší Facebookové stránky. Staňte se tedy fanouškem naší stránky, přihlašte se k odběru newsletteru a žádné zajímavé informace či nabídky Vám neuniknou.